+421 908 633 439
info@tennissport.sk

Športová hala Tennis Šport

Spoločnosť TENNIS SPORT, s.r.o. bola založená za účelom prevádzkovania športovej haly TENNIS SPORT a nadväzuje tak na predošlé skúsenosti, pozitíva i negatíva získané za predošlého fungovania haly „Kyklop“, tzn. vytvárať príjemnú atmosféru pomocou mladého a dynamického tímu, ktorý sa stará o komfort všetkých zákazníkov a bezproblémový chod haly a v prípade nepríjemností ich operatívne riešiť, prinášať ľuďom možnosti aktívneho oddychu formou bedmintonu a tenisu a umožniť vám vrátiť sa na miesto, kde radi chodíte.

Samozrejme cesta, ktorá viedla k vytvoreniu týchto podmienok nebola ľahká a niesla so sebou rôzne nástrahy a prekvapenia. Zmenili sa majiteľské vzťahy a tak sme v polovici augusta 2017 dostali do vienka športovisko, ktoré 1,5 roka bolo mimo prevádzky a mali sme necelé dva mesiace na jeho opätovné spustenie.

Každá zmena by mala so sebou prinášať vylepšenia prispievajúce k zlepšeniu služieb, dobrým pocitom ľudí a ich úsmevu na tvári a tak sme sa aj napriek šibeničnému termínu otvorenia (sami sme si ho stanovili) pustili do prerábania pánskych spŕch, kompletného maľovania vnútra haly, opravy strechy a opravy kurtov až po jej kompletné vyčistenie. Plánujeme rozširovať parkovisko pre Vaše pohodlnejšie parkovanie. A výsledok? Podarilo sa! A tak sme v pondelok 16.10.2017 slávnostne otvorili.

Veľké poďakovanie preto patrí všetkým firmám, dodávateľom a ľuďom, ktorí nám pomohli v tomto krátkom čase priviesť TENNIS SPORT k životu a ukázať ju v ešte lepšom stave v akom sme ju prebrali. Veríme, že sa u nás cítite príjemne a budete sa vracať znova a znova a šíriť o nás len to pozitívne a negatíva sa nám budú vyhýbať.

Veľmi radi privítame každé hodnotenie, či už bude pozitívne alebo negatívne, každý návrh a podnet a každú myšlienku, ktorá nás vie niekam posunúť a postarať sa tak o zlepšenie služieb a hodnôt, ktoré pre vás všetkých vytvárame.

video

Recenzie

Výborný projekt, ktorý pomáha objavovať mladé talenty a udržiavať zdravie. Profesionálni tréneri a zamestnanci robia skvelú prácu!

video

História

Prvotný zámer vytvoriť v „Turčianskej záhradke“ športovisko daného typu vzniklo niekedy začiatkom milénia. Predošlí majitelia ako zanietení tenisti nedokázali nikde v okolí nájsť športové centrum, ktoré by dostatočne spĺňalo podmienky z hľadiska komfortu, služieb, cenovej dostupnosti a samozrejme aj skvelého pocitu, ktorý človek získa ihneď pri vstupe do haly.

Postupne sa teda rodila vízia moderného športového centra, kde prioritnými športmi bude tenis a bedminton. Svoje predstavy pretavili do reálneho projektu, ktorý sa v roku 2006 podarilo úspešne dotiahnuť do konca a na okraji Martina pri predajni Nissan tak otvorili jednu z najkrajších hál na Slovensku.

Celý objekt pôsobí vo vnútri veľmi vzdušne a prehľadne, na všetky kurty sa môžete pozerať pri pití kávy priamo z nášho baru a rovnako pri ceste do šatní máte k dispozícii krásny pohľad na kurty.

Ukázalo sa, že výber bedmintonu a tenisu bol tá správna cesta a tomuto športu sa dal v Martine a okolí úplne iný rozmer. Množstvo ľudí si tu našlo spoločenské i športové vyžitie, konalo sa množstvo turnajov, spoločenských akcií, osláv, posedení a pod.

Zo zákazníkov sa stali priatelia a rovnako priateľstvá vznikli medzi zamestnancami a klientmi. Formovalo sa portfólio produktov a služieb, menilo sa prostredie aby čo najviac vyhovovalo vám ako našim klientom.

Rok 2016, ktorý bol zároveň aj desiatym výročím haly znamenal veľký zlom v jej ďalšom vývoji.